rohová kuchyně  s dostatečným úložným prostorem

 

Novostavby v Roztokách u Prahy jsou velmi populární lokalitou a my jsme moc rádi, že jsme v tomto bytovém komplexu mohli realizovat již druhou kuchyňskou linku a vestavné skříně.

Dominantou kuchyně měla být na přání investora šedá barva v kombinaci se dřevem. A protože jsme zde měli naprosto volnou ruku, rozhodli jsme se, že nejlépe bude vypadat kuchyně do L, kdy po levé části budou umístěné vysoké skříně, pracovní deska a plocha budou na hlavní, tedy čelní stěně a abychom prostor odlehčili, zvolili jsme vysoké horní skříně bez nástavné řady. Pravda, jedna z možností návrhu zahrnovala horní skříňky po celém obvodu kuchyně, ale když jsme s majitelkou bytu dali vedle sebe tyto dvě možnosti, rozhodla se pro řešení, které je vzdušnější, čistší a navíc splňovali její požadavky k úložnému prostoru. Nebylo tedy co řešit a mohli jsme se pustit do výroby kuchyně. 

Kuchyňskou linku jsme vybavili rohovým systémem LeMans, sortérem na třídění odpadu, široké šuplíky obsahují kování BLUM  a jsou v antracitovém provedení, aby vše bylo elegantní a zapadalo do celkového konceptu. Pracovní desku a horní skříňky máme v divokém dubu, který perfektně ladí s betonovými dvířky.

Spotřebiče jsme zvolili od značky Whirlpool, dřez a baterie jsou Franke.

My máme obrovskou radost z realizace, ale ještě větší jsme ji měli, když jsme kuchyň zakázku předávali. Jsme rádi, že jsme splnili jeho očekávání a vše dopadlo na výbornou. A tak jsme se nakonec pustili o do výroby vestavných skříní do vstupní chodby a také do ložnice. Ale o tom zase v dalším příspěvku.

Děkujeme za důvěru a přejeme, ať se v novém bytě krásně bydlí a hlavně žije!

 

 

gdpr-image
Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Používáním tohoto webu souhlasíte s naším prohlášením o Ochaně osobních údajů.