PRACOVNÍ DESKY

Slaďte svou novou kuchyň k dokonalosti a vyberte si pracovní desku, která nejvíce splňuje vaše požadavky. Ať už finanční nebo uživatelské.

Laminátové pracovní desky

Ttradiční pracovní deska přináší do kuchyně pozitivní nálady díky robustnímu laminátovému povrchu a spoustě nádherných stylů. Pro inspirace přidávám výběr dekorů laminátových desek.

FÉNIX

Během výroby je opatřen malovaným povrchem vytvrzeným elektronovým paprskem. V závislosti na použitém typu laku jsou možné vynikající lesklé efekty nebo povrchy s vlastnostmi proti otiskům prstů.

Kompakt pracovní desky

Extrémně odolné a rozměrově stabilní, protože jejich jádro se skládá z mnoha melaminových vrstev stlačených dohromady pod velmi vysokým tlakem. Neexistují zde prakticky žádné limity pro instalaci dřezů a varných desek.

Corian

Neporézní materiál, při jehož spojování nevznikají spáry. Vytváří dokonale hladkou pracovní plochu, do které neproniknou nečistoty a bakterie. Je neobyčejně tvárný a i po mnoha leech je stále svěží a uchovává si svůj atraktivní vzhled.

Žula, technistone

U žuly naleznete nekonečnou přírodní krásu a vynikající funkční vlastnosti. Nemusíte zde používat prkénko, nebo hledat místo, kam položíte horký hrnec. Technistone je z 93% přírodní kámen spojený s konglomeráty a různými barvivy, proto dosahuje vlastností žuly, vyjma tepelné užitnosti. Technistone odolá teplotě do 120°C.

Galerie moderních kuchyní


Galerie rustikálních kuchyní


Chcete zdarma konzultaci pro svůj projekt! Klikněte zde.