Naše portfolio je teď daleko širší, nabízíme
výrobky kvalitního německého dodavatele

 

S radostí oznamujeme, že jsme rozšířili naše portfolio a kvalitního německého výrobce. Díky tomu jsme zase o krok blíž širšímu okruhu zákazníků. Cenově nejdostupnější kuchyně německé kvality na trhu a s námi navíc s garancí servisu a nejlepších služeb!


Zatím nevíme, jak bude vaše nová kuchyně vypadat, ale víme, že splníme i váš individuální kuchyňský sen na míru! Těšte se z nadčasově krásných kuchyní se silnými barevnými kombinacemi a nechte se okouzlit skutečně nádhernými dekory dřeva a dalších designových kombinací.


Setkáte se zde s chytrým konceptem úložného prostoru, inovativními elektronickými zařízeními a ekonomickým LED světlem. Je tu něco pro každý vkus! Ať už světlé nebo tmavé, barevné nebo spíše redukované. Můžete vybírat z mnoha různých matných, vysoce lesklých nebo dřevěných dekorů. Jedna věc je však společná – vždy jsou snadno udržovatelné.

„Vždy s důrazem na kvalitu životního prostředí, protože udržitelný úspěch je vždy výsledkem dobré spolupráce! ”

Navíc nabízíme vysoce kvalitní desky o tloušťce 4cm a to v hloubkách 60, 70, 80, 90 a 120cm. Vždy dokážeme desky zkrátit přesně požadované hloubky. Kromě mnoha různých dekorů můžete navíc zvolit odlišnou hranu pracovní desky!


investičních bytů

je vybaveno kuchyněmi Impuls

šetrnost

k životnímu prostředí

gdpr-image
Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Používáním tohoto webu souhlasíte s naším prohlášením o Ochaně osobních údajů.