šuplíkové pojezdy s dotahem

 

Aby vám nová kuchyně dlouho sloužila, je potřeba zvolit nejen správné materiály na dvířka a korpusy, ale také se zaměřit na vnitřní vybavení a šuplíkové kování -  aneb kování do kuchyně nesmíme opomíjet!

Dnes je na trhu spousta nábytkového kování, které si můžete zvolit do své nové kuchyně. Ale pozor! Není kování, jako kování! Čím se mohou jednotlivé značky od sebe lišit? Například menší nosností, horším štelováním šuplíkových pojezdů a samozřejmě i vzhledem ( například kulatý reling už dávno vyšel z módy) a v neposlední řadě cenou. Za nás jsou synonymem kvality pouze tyto značky nábytkového kování: BLUM, Hettich a Grass.

Problematika kování je však daleko obsáhlejší a je potřeba si na ni dát pozor. Není totiž BLUM jako BLUM! Jak už jsme nastínili výše, nábytkové kování (chcete-li šuplíkové pojezdy s dotahem anebo kování na šuplíky) se mohou lišit cenou i kvalitou u každého jednotlivého výrobce. Je to stejné, jako byste si představili výbavu u auta, které začíná na jakémsi základu a následně jeho cena roste dle stupně výbavy.

 

 

 

 

 

V našich kuchyních z Německa používáme jen to nejlepší nábytkové kování! Díky tomu dokážeme zaručit, že kuchyň vám vydrží věčnost. Zásuvkové pojezdy s tichým zavíráním se vám i po letech automaticky sami dovřou, horní skříňky s kováním BLUM Aventos vám nebudou třískat při zavírání o korpus a díky tomu nebudete muset po pár letech přemýšlet (opět) o nové kuchyni. Jinými slovy, naše kuchyně vám budou dělat radost i za 20 let.

V naší modelové řadě Vision nabízíme kování BLUM v antracitovém provedení a navíc si můžete vybrat, zda boční zásuvky doplníte o kouřové nebo bílé sklo. Samozřejmostí jsou také další doplňky jako organizéry na hrnce, příbory nebo protiskluzové podložky.
V modelové řadě Vision+ už se setkáte pouze s tím nejkvalitnějším zásuvkovým pojezdem BLUM a rovnou vám ho dodáme s luxusním kouřovým sklem, který dodá ještě více na luxusu vaší nové kuchyňské linky.

Dopřejte si jen to nejlepší, s námi máte jistotu, že se vám tato investice vyplatí!

 

 

gdpr-image
Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Používáním tohoto webu souhlasíte s naším prohlášením o Ochaně osobních údajů.