Nejsme odborníky jen v oblasti kuchyní

I když tam to většinou začíná.

Jednoznačně vsázíme na německou a italskou kvalitu...

Rádi vám pomůžeme s výběrem veškerého vybavení do vašeho domu a bytu. Stejně jako v kuchyních i zde spolupracujeme s německými a italskými špičkami ve svém oboru.


Společnost, která vyniká ve světě nábytku svými modulárními systémy, ale navrhuje i nábytek, který přepisuje knihu pravidel v užívání prostoru kolem nás. Základními hodnotami jsou modularita, flexibilita, funkčnost a široká použitelnost. Jasné vyjádření řemeslné tradice, která ale využívá moderní technologie ve spolupráci inženýrů a designérů, kteří stále přicházejí s inovativními řešeními nábytku na míru.


Italie nepředstavuje jen místo výroby těchto ikonických židlí, stolů a doplňků. Je to způsob myšlení a postoje k životu, který tato značka přijala za své v roce 1987 a od té doby je dokonalou synergií mezi poctivým řemeslem, kreativitou a technologií, díky kterým je tento postoj i přidanou hodnotou každého výrobku.


Italská značka s pravým italským designem, která patří mezi přední výrobce dekorativního, ale i technického osvětlení. Jde o mimořádná svítidla z velké části v ucelených kolekcích, které nabízí průřez všemi styly od moderního, rustikálního, retro, orientálního až po styl klasický.
Svítidla jsou zárukou vysoké kvality zpracování. Při jejich výrobě je využit jak vysoce kvalitní kov, ručně foukané sklo tak i netradiční materiály jako např. tkanina, karton, přírodní konopí nebo pryskyřice.


Původně grafické studio, které díky svým začátkům nemá problém v přizpůsobení tapet a koberců na míru požadavkům klienta. Studio, které navrhuje každý předmět v rámci svého ateliéru. Jedinečný ve svých materiálech a dekoracích. Karamika z Bassana, Vicenza, Murana a Benátek. Dřevo z Asiaga a kov z Vicenza. Vše 100% originál Itálie

Galerie nábytku


Chcete zdarma konzultaci pro svůj projekt! Klikněte zde.