DVÍŘKA

Nechte se unést pestrým výběrem dvířek a vyberte si dekor, který vám sedne! Jaké jsou možnosti? V závislosti na modelové řadě nabízíme tyto alternativy:

Dekory dřeva    |    Lakovaný laminát    |    Lak    |    Fénix    |    Linoleum    |    Dýha a masiv    |    Beton

Dekory dřeva

Vícevrstvá dřevotřískova deska s dekorativním povlakem na obou stranách vyrobená z vysoce kvalitní melaminové pryskyřice neábo laminátu. Nabízíme v několika variantách: dřevý, hladký, betonový nebo kovový dekor. Hladké nebo texturované povrchy.

Lakovaný laminát

Během výroby je opatřen malovaným povrchem vytvrzeným elektronovým paprskem. V závislosti na použitém typu laku jsou možné vynikající lesklé efekty nebo povrchy s vlastnostmi proti otiskům prstů.

Lak

Decentní, kouřové, domácké barvy mají dokonale odstupňované barevné vztahy, které nabízejí nekonečné, neustále vyvážené možnosti kombinací ve střech úrovních sytosti. Jsou vhodné nejen pro kuchyňské čelo, ale také pro doplňkové malé kusy nábytku a regálu. Všechny laky jsou k dispozici jako matný lak, strukturovaný lak, prémiový matný lak a lak s vysokým leskem.

Fénix

Speciální nanotechnologie, kalení elektronovým paprskem během výroby a nová generace akrylátové pryskyřice umožňují vysoce matný povrch s řadou vynikajících vlastností. Použití nanotechnologie zabraňuje otiskům prstů a případné povrchové poškození lze tepelně opravit. Je tak vysoce odolný proti poškrábání, nárazu i kyselým a domácím čistícím prostředkům.

Linoleum

Je dokonalým příkladem toho, jak se enviromentální myšlení, estetické požadavky a vysoce praktické aspekty mohou optimálně spojit v jednom produktu. Linoleum je čistý, přírodní produkt, vyrobený z místních materiálů, z nichž většina je dokonce rychle obnovitelná – lněný olej, pryskyřice, dřevěná mouka a přírodní barevné pigmenty. Výsledkem jsou přirozeně elegantní kuchyňská čela. Teplý na dotek, stylový matný povrch a vynikající odolnost proti otiskům prstů a navíc snadné čištění.

Dýha a masiv

Příroda nás fascinuje svou zdánlivě nekonečnou rozmanitostí tvarů a barev. Protože je pro nás individualita tak důležitá, chceme vám dát také šanci vychutnat si tuto rozmanitost uvnitř vaší nové kuchyně.

Typ dřeva: určuje základní charakter čela. Skvrna je přírodní nebo mořená, tmavá nebo natřená v různých barvách. Hladká dýha s horizontálním nebo vertikálním směrem vzoru.

Beton

Ruční aplikace betonové nebo kamenné pasty činí každou přední stranu jedinečnou s individuálním vzhledem a pocitem.

Galerie moderních kuchyní


Galerie rustikálních kuchyní


Chcete zdarma konzultaci pro svůj projekt! Klikněte zde.